O Nas

Studio plastyczne INDYGO zajmuje się prowadzeniem zajęć i warsztatów plastycznych.

Oferujemy kursy rysunku i malarstwa, hand-made oraz zajęcia plastyczne dla dzieci.

INDYGO jest miejscem gdzie każdy znajdzie sposób na wyrażanie własnej osobowości i ekspresji.

Naszym celem jest pobudzanie kreatywności i wyobraźni. Pogłębianie zdolności manualnych, umiejętność podejmowania twórczych decyzji oraz czerpanie radości z tworzenia.

 

Założycielką studia plastycznego Indygo jest Dorota Szczęśniak. Absolwentka łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych wydziału Edukacji Artystycznej. Prowadzi zajęcia z rysunku i malarstwa z rożnymi grupami wiekowymi. Od 10 lat zajmuje się prowadzeniem warsztatów dla dzieci, m.in. autorski cykl w Przedszkolu Miejskim nr 107 w Łodzi oraz na Biennale Sztuki dla Dziecka w Poznaniu. Obecnie rozwija pasję i przygotowuje młodzież do egzaminów. Pod jej kierunkiem powstawały prace nagradzanwe w konkursach ogólnopolskich.

Zajęcia z rysunku i malarstwa prowadzi Iza Tomaszewska, absolwentka Wydziału Malarstwa i Grafiki na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi oraz podyplomowych studiów na Politechnice Łódzkiej, kierunek: Grafika Komputerowa i Techniki Multimedialne. Na co dzień zajmuje się malarstwem sztalugowym, rysunkiem oraz pracą z programami graficznymi. Z radością służy kompetentną pomocą i radą wszystkim chcącym rozwijać swoje pasje, a także wybierającym się do szkół artystycznych. Jej strona internetowa to: http://izabela-dorota.pl/

 

Wszystkie zajęcia dla najmłodszych konsultowane lub prowadzone są przez Bogumiłą Balcerek dyplomowaną nauczycielką z wieloletnią praktyką, doskonale znającą potrzeby dzieci.

 

Zajęcia z tkaniny prowadzone są przez Krystynę Kopczyńską pasjonatkę sztuki i tkaniny. W swoich pracach dąży do harmonii form i koloru a inspiracje czerpie z rysunków swoich dzieci.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Opinie o naszej pracowni:

 Konrad Socha - 3.06.2014r

Niesamowite miejsce:)Zapisałem tam córkę na zajęcia plastyczne i zarówno ja, jak również przede wszystkim Ona jest tymi zajęciami zachwycona:)Dzieciaczki się nie nudzą, dają kreatywny upust swym zdolnościom i /lub pasjom:)Na przykład ostatnio ozdabiali własnoręcznie podkoszulki.

 

Izabella Serszyńska - 3.06.2014r.

Dziękuję za wspaniałe kreatywne zajęcia , przyjazną atmosferę , profesjonalizm i cierpliwość . Pozdrawiam

 

Kasia Maciaszczyk 25.05.2015r.

Chodzę na zajęcia z rysunku i malarstwa, jak dla mnie super. Można wiele się dowiedzieć i miło spędzić czas. Pani Dorota jest najlepsza ever, emanuje super, hiper pozytywną energią. Polecam

:):3:D

 

Kasia